Головна Про нас Питання-Відповіді Відгуки Контакти

 

edemed
зателефонувати зараз*
*працює через програму Skype.
 Для дзвінка необхідно, щоб до комп’ютеру були підключені навушники і мікрофон

            

 

Продукція

 

Водоочисники
 
Змінні фільтри
 
Запчастини

 

 

 

Наші проекти

Чиста Вода – Здоров’я Людини

 

    Ласкаво просимо на сайт Науково – Виробничого комплексу з райською назвою «Едем».

    Назва «Едем» вростає корінням в біблійське минуле. Сьогодні це місце, в якому вирішують актуальні і гострі екологічні проблеми сучасності. В цей час наша діяльність сконцентрована на дослідження вітчизняного і закордонного ринків сучасних та високих технологій, створення нових матеріалів і обладнання, переважно для вирішення екологічних проблем.

    Одночасно ми маємо ряд своїх розробок і винаходів наших партнерів в області вирішення проблем твердих побутових відходів, які пропонуємо для зарубіжних партнерів.

    Одним з направлень діяльності НВК «Едем» є призначення полегшити перебування людини в середовищі його існування. Для цього ми  реалізуємо проект «Чиста Вода – Здоров’я Людини», який проводиться в Україні з 1997 року. У рамках цього проекту проводиться імпорт унікальних приборів для доочистки питної води – водоочисників торгових марок «Кулмарт», «Neos» і «NEOS-VE». Воду, оброблену в цих водоочисниках, по своїх фізико-хімічних показниках можна охарактеризувати, як якісну питну воду.

    На сайті також можна ознайомитись з іншими екологічними проектами, реалізація яких буде сприяти покращенню існування в навколишньому природному середовищі, а також з продукцією, яка виведена НВК «Едем» на ринок України.

    Сподіваємося, що Вас можуть зацікавити запропоновані проекти для реалізації. Очікуємо Ваших запитів. Команда «Едему» готова відповісти на всі питання , що знаходяться в нашій компетенції.  

Головна | Про нас | Питання-Відповіді | Контакти