Головна Про нас Питання-Відповіді Відгуки Контакти

 

edemed
зателефонувати зараз*
*працює через програму Skype.
 Для дзвінка необхідно, щоб до комп’ютеру були підключені навушники і мікрофон

            

 

Продукція

 

Водоочисники
 
Змінні фільтри
 
Запчастини

 

 

 

Наші проекти

Чиста Вода – Здоров’я Людини

 

 

Воді  надана чарівна влада

Стати соком життя на Землі.

Леонардо да Вінчі

 

Чиста Вода – Здоров'я Людини

 

Соціально-Екологічний Проект

 

      Рішення проблеми забезпечення людини чистою та якісною питною водою в середовищі її знаходження – вдома, на роботі або відпочинку, стала пріоритетним напрямком діяльності НВК «Едем» з 1996 року. Предметом наукового і маркетингового дослідження фахівців  НВК "Едем" є вибір технологій підготовки якісної питної води. Розвиток цих робіт пройшов під егідою Соціально-екологічного проекту «Чиста Вода - Здоров'я Людини», концепцією якого передбачається розвиток трьох напрямків.

        Перший напрямок, девіз якого – «Вода – це життя. Чиста Вода – Здорове Життя», полягає в проведенні пропаганди культу  Чистої Води, ВОДА НЕ ТІЛЬКИ ЧИСТА – АЛЕ І КОРИСНА. Тому що, Чиста Вода є фундаментом, який закладається в основі здорового життя людини і багато в чому визначає його довголіття. Цей напрямок гуманітарне – просвітницьке, передбачає збір та обробку інформації про роль води в житті людини і доведення отриманих даних до свідомості наших співгромадян. Мета цієї пропаганди  полягає в зміні життєвої філософії по відношенню до води.

        Другий напрямок, девіз якого – «Чисту Воду в Дім Кожної Людини», полягає в пошуку побутових приладів, в яких повинен максимально використовуватися природний принцип доочищення питної води без застосування електроенергії та не потребуючих обслуговування спеціальних служб.

      Вода, що готується для використання комунальними службами, при потраплянні її до споживача  відноситься до категорії технічної води, яка є неякісною для організму людини. Тому поширеним явищем стало використання доочищеної води для пиття та приготування їжі. Водоочисні пристрої повинні не тільки очищати воду від шкідливих компонентів, але і одночасно не покращувати якість і органолептичні показники води. Крім того, водоочисна установка повинна бути проста в обслуговуванні і зручна в використанні, а також мати сучасний дизайн.

        В рамках даного проекту, НВК «Едем» з 1997 року здійснює імпорт побутових приладів накопичувального типу для доочищення питної води, які поставляються з Республіки Корея під торгівельною маркою "Coolmart" ("Кулмарт").

        Ці прилади не потребують підключення до водопроводу та електромережі, забезпечують п'ять рівнів водопідготовки. Спільно з фахівцями Українського інституту екології людини, була здійснена Оцінка однієї моделі водоочисника Кулмарт – моделі СМ – 101Р. Проведена оцінка, з використанням системного критерію: «Якість / Простота обслуговування / Вартість», показала що вода, яка була отримана з цього водоочисника відноситься до категорії якісної питної води. 

З 2000 року був розпочато імпорт водоочисників «NEOS» ("НЕОС"), які додатково ще і пом'якшують воду. Зазначені  водоочисники не тільки доочищають воду, але і роблять її корисною для людського організму.

Перераховані вище прилади відносяться до нового покоління побутових приладів для доочищення питної води накопичувального типу. За всі роки імпорту цих водоочисників в Україні аналогів їм так і не з'явилося.

Крім того, з 2008 року НВК «Едем» імпортує новий клас водоочисників «NEOS–VE», які легко підключаються до водопроводу і не потребують спеціального обслуговування. Вода, потрапляючи до водоочисної установки, проходить 10 ступенів доочищення. Кожний етап очищення води  ототожнює перебування води в природних умовах, в результаті чого, вода наповнюється «Життєвою Енергією», становиться не тільки Чистою – але і Корисною

З особливостями роботи водоочисників "Кулмарта", "НЕОС" і "NEOS - VE» можна ознайомитися на сторінках нашого сайту в розділі "Продукція ".

Головна | Про нас | Питання-Відповіді | Контакти