Головна Про нас Питання-Відповіді Відгуки Контакти

 

edemed
зателефонувати зараз*
*працює через програму Skype.
 Для дзвінка необхідно, щоб до комп’ютеру були підключені навушники і мікрофон

            

 

Продукція

 

Водоочисники
 
Змінні фільтри
 
Запчастини

 

 

 

Наші проекти

Чиста Вода – Здоров’я Людини

 

 

Нове Життя Фільтрату

з Полігонів твердих побутових відходів

Людство не загине в атомному кошмарі—
воно задихнеться у власних відходах.
НІЛЬС БОР

 

Екологічний Проект

 

Одним з напрямків розробки екологічних проектів Науково-Виробничого Комплексу «Едем» (НВК «Едем») є проведення Проекту: «Нове Життя Фільтрату з полігонів твердих побутових відходів».

Запропонований проект є універсальним, його реалізація дозволяє створити безвідходну енергозберігаючу технологію ресайклінгу, яка можу бути використана для модернізації вже існуючих полігонів ТПВ і мати ефективне рішення при проектуванні полігонів ТПВ населених пунктів і міст України.

У рамках даного проекту робота фахівців НВК «Едем» спрямована на забезпечення захисту від попадання у навколишнє природне середовище рідких відходів (фільтрату з полігону).

Фільтрат, проникаючи у грунт і водоносні горизонти, негативно впливає на їх стан. Більше того, питна вода з колодязів або свердловин стає непридатною для вживання, як в їжу, так і для засобів особистої гігієни.

На жаль, при проектуванні та введенні в експлуатацію полігонів ТПВ, проблема збору фільтрату вирішується шляхом створення накопичувачів, куди з нижнього рівня полігону стікає фільтрат. Проте подальша утилізація фільтрату досі не має ефективного рішення.

Співробітниками НВК «Едем» було знайдене рішення переробки фільтрату в корисний продукт. Для підтвердження можливості використання фільтрату для отримання корисного продукту – органо–мінеральної рідини (ОМР) був узятий фільтрат з одного із полігонів Києва. Отримана ОМР з шифром  «Едем - БД» була досліджена в сертифікованій лабораторії Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва АМН. Проведена санітарно–гігієнічна оцінка органо–мінеральної рідини типу «Едем - БД» показала, що отримана рідина є безпечною при внесенні її для підживлення різних рослин (дерева, кущі, трави, квіти тощо). Для завершення роботи щодо застосування цієї ОМР, необхідне оформлення відповідної документації.

Таким чином, фільтрат з полігонів ТПВ населених пунктів може бути використаний для отримання ОМР для кореневого та позакореневого підживлення квітів, трави, кущів і дерев у зеленому  господарстві міст і лісових господарствах країни. Також ОМР можна використовувати для рекультивації ґрунтів на новобудовах і озеленення придорожніх ділянок транспортних магістралей. 

          У разі зацікавленості нашим проектом за додатковою інформацією звертайтесь до фахівців НВК «Едем».

Головна | Про нас | Питання-Відповіді | Контакти